teklif alın

Hazır Web Tasarım

Web Tasarım

Hazır Tasarım

Zozyon olarak web tasarım hizmetine ihtiyaç duyan firmalar için hazır web tasarım ve özel web tasarım olarak iki farklı seçenek sunuyoruz.

Hazır web tasarım paketimizde profesyonelce hazırlanmış tasarımlar kullanıyoruz, tamamen ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlıyoruz.

Kobi, küçük ve orta büyüklükteki işletmeler genel'de hazır web tasarım hizmetinden yararlanmak istemektedir.

Zozyon, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından onaylı ticari amaçla faaliyet gösteren yer sağlayıcı belgesine sahiptir.

• Hazır Web Tasarım


Hazır web tasarım, daha önce oluşturulmuş tasarımların yer aldığı seçenektir. Özel web tasarımların aksine hazır tasarımlar zamandan tasarruf yapılmasını sağlar, fiyat olarak özel web tasarım hizmetinden çok daha uygundur.

Firmanızın sektörüne göre belirlenmiş onlarca profesyonel tasarım arasından seçim yapabilirsiniz. Kullandığımız tasarımlar ücretsiz olarak sunulan tasarımlardan değildir.

Tamamen modern bir arayüze sahip, mobil cihazlarla uyumlu ve seo (arama motoru optimizasyonu) dostu tasarımlardır.


• Web Siteniz Nasıl Olmalı?


Web tasarım hizmeti, firmanın sahip olduğu en önemli pazarlama varlıklarından biridir.

Kurumsal bir web sitesi yeni müşteriler kazandırabilir, bu sayede firmanızı pazarlamak yerine müşterilerinize odaklanıp daha iyi hizmet sağlayabilirsiniz.

Web siteniz sayesinde işinizi anlatmanız kolaylaşır, kurumsal kimliğiniz artar ve müşterilerinizin sizinle iletişim kurması kolaylaşır.

Sürekli erişilebilir, kesintisiz bir web sitesi için Türkiye'nin önde gelen veri merkezleri ile çalışıyoruz.

Kurumsal web sitenizin ön yüzünü profesyonel şekilde hazırlıyoruz, sadece bununla sınırlandırmıyoruz.

İçeriklerinizi güncel tutabilmeniz ve web sitenizde değişiklik yapabilmeniz için Zozyon tarafından geliştirilen tamamen türkçe, mobil cihazınızla uyumlu yönetim alanı (paneli) sunuyoruz.


• Doğru Ajans Seçimi


Web tasarım hizmetleri kötü sunulduğunda müşteri memnuniyetsizliği ile sonuçlanır, doğru ajans ile çalışmak kurulan web sitesinin ziyaretçilerini müşteriye dönüştürür.

Zozyon olarak bu aşamada web sitenize üçüncü bir göz ile bakıyoruz, taleplerinizi en uygun şekilde yerine getiriyor ve yeni fikirlerimizi paylaşıyoruz.

Web sitenizi nasıl hazırlayacağımızı, kullanılacak olan yazılım dilini ve en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. İyi bir web sitesi için gereksiz detaylara yer verilmemesini, hızlı olmasını, arama motorlarında başarılı olması gerektiğinin farkındayız.

Türkçe Yönetim Alanı

Tek bir tıkla web sitenizde istediğiniz alanı güncelleyebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Tasarım

Web siteniz mobil cihazlarla tamamen uyumlu (responsive) halde teslim edilir.

Seo Uyumlu Tasarımlar

Siteniz arama motorları ile uyumlu hazırlanan tasarımlar ile ziyaretçilere sunulur.

Renk Seçenekleri

Farklı renk seçenekleri ile kurumsal kimliğinize, logonuza en yakışan rengi seçebilirsiniz.